Poznaliśmy rywali.

Wiemy już z kim zmierzy się drużyna Pogoni Cieszków w rozgrywkach Dolnośląskiej Klasy B, sezonu 2016/2017.
W porównaniu z ubiegłym sezonem nie doszło do wielu roszad i również w tym roku przyjdzie nam się mierzyć z takim drużynami jak: Sparta Wszemirów, Dąb Kuraszków, Polonia Grabowno Wielkie, Orzeł Biedaszków Wielki, Olimpia Bukowinka, KS Komorów, LZS Kaszyce Wielkie, Sokół Ujeździec Wielki i KS Łazy Wielkie. Jako spadkowicz z Klasy A, dołączy do nas także... Barycz Sułów. Swoich sił w Klasie B spróbują również zawodnicy Sokoła Kaszowo i Sokoła Ujeździec Mały, które awansowały z niższej klasy rozgrywkowej.

Sezon rozpocznie się 21 sierpnia. Piłkarze Pogoni Cieszków pierwszy mecz rozegrają przed własną publicznością.
Rywalem będzie drużyna KS Komorów, którą Cieszkowianie pokonali w ostatniej kolejce sezonu 2015/16 aż 6:2.

Pierwszy mecz derbowy z udziałem podopiecznych Roberta Plucińskiego odbędzie się 11 września w Sułowie.